Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
222
Siemianowice Powstańców
kierunek:
Michałkowice Budryka
4
57
A
5
6
22
7
32
8
42
9
10
27
11
12
57
A
13
14
27
15
37
16
50
17
18
27
19
20
57
A
21
22
27
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bańgów Strefa Zakłady