Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Bielszowice Most
kierunek:
Katowice Plac Wolności
0
00
A
1
2
3
4
27
5
04
38
6
08
38
7
08
24
A
49
8
09
39
54
A
9
09
34
54
10
14
44
11
09
39
12
09
39
13
09
39
14
09
39
15
09
39
16
09
39
17
09
39
18
09
A
39
19
09
A
38
20
08
A
38
21
38
22
38
23
08
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Bytom Centrum