Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Kończyce Noconiów
kierunek:
Katowice Plac Wolności
4
22
59
5
33
6
03
33
7
03
19
A
44
8
04
34
49
A
9
04
29
49
10
09
39
11
04
34
12
04
34
13
04
34
14
04
34
15
04
34
16
04
34
17
04
34
18
04
A
34
19
04
A
33
20
03
A
33
21
33
22
33
23
03
A
55
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Bytom Centrum