Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
25
Warpie Promyka
kierunek:
Grodziec Różyckiego
6
45
D
7
25
D
8
05
55
D
9
10
11
12
13
14
45
D
15
35
D
16
05
55
D
17
18
19
20
21
25
22
25
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Żychcice Cmentarz