Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
Grodziec Bory
kierunek:
Grodziec Różyckiego
4
18
5
19
49
6
09
D
59
D
7
39
D
8
19
9
09
D
39
10
19
D
59
11
39
12
19
D
59
13
39
D
14
19
59
D
15
49
D
16
19
17
09
D
39
18
39
19
37
20
37
21
37
22
37
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Żychcice Cmentarz