Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
Grodziec Dk86
kierunek:
Grodziec Różyckiego
4
19
5
20
50
6
10
D
7
00
D
40
D
8
20
9
10
D
40
10
20
D
11
00
40
12
20
D
13
00
40
D
14
20
15
00
D
50
D
16
20
17
10
D
40
18
40
19
38
20
38
21
38
22
38
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Żychcice Cmentarz