Poniedziałek
Wtorek
Środa
253
Smardzowice Ułańska 31
kierunek:
Rachowy Osiedle
6
40
A
7
24
A
8
24
9
10
11
12
14
13
49
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Pętla