Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
262
Tychy E.Leclerc
kierunek:
Rachowy Osiedle
5
01
6
7
29
8
9
10
05
11
12
13
02
A
14
15
27
16
17
18
44
19
20
21
00
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lędziny Kopalnia Ziemowit