Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
262
Tychy Niepodległości
kierunek:
Rachowy Osiedle
5
08
6
7
37
8
9
10
13
11
12
13
10
A
14
15
35
16
17
18
52
19
20
21
06
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lędziny Kopalnia Ziemowit