Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
262
Tychy Tęcza
kierunek:
Rachowy Osiedle
5
10
6
7
39
8
9
10
15
11
12
13
12
A
14
15
37
16
17
18
54
19
20
21
08
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lędziny Kopalnia Ziemowit