Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Tworzeń Huta Katowice
5
24
6
57
7
57
8
57
9
57
10
57
11
57
12
57
13
57
14
57
15
57
16
57
17
57
18
57
A
19
53
20
53
A
21
53
22
23
37
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Kosmonautów