Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
28
Ostrowy Górnicze Kościół
kierunek:
Będzin Kościuszki
5
19
6
19
7
28
8
19
9
29
10
29
11
29
12
29
13
29
14
30
15
30
16
29
17
29
18
29
19
43
20
21
08
22
33
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy