Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
28
Strzemieszyce Rybna
kierunek:
Będzin Kościuszki
5
28
6
28
7
37
8
28
9
38
10
38
11
38
12
38
13
38
14
39
15
39
16
38
17
38
18
38
19
51
20
21
16
22
41
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy