Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
28
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Będzin Kościuszki
5
40
6
40
7
49
8
40
9
50
10
50
11
50
12
50
13
50
14
51
15
51
16
50
17
50
18
50
19
20
01
21
26
22
51
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy