Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
28
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Maczki Kościuszki
4
55
5
6
12
7
12
8
12
9
12
10
12
11
12
12
12
57
13
14
12
15
12
16
12
17
12
18
37
19
56
20
21
01
22
36
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy