Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
28
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Maczki Kościuszki
5
06
6
37
7
57
8
9
17
10
37
11
57
12
13
07
14
37
15
57
16
17
17
18
37
19
56
20
21
06
22
36
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy