Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
283
Pomłynie Leśniczówka
kierunek:
Sączów Kościół
4
49
5
57
6
7
15
8
50
9
48
10
11
12
13
46
14
46
15
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy