Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
296
Stara Ligota Stroma
kierunek:
Ochojec Szpital
4
50
B
5
6
42
B
7
42
B
8
42
B
9
42
B
10
42
B
11
42
B
12
42
B
13
42
B
14
42
B
15
42
B
16
42
B
17
42
B
18
42
B
19
41
B
20
41
B
21
41
B
22
41
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Brynów Centrum Przesiadkowe