Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
296
Stara Ligota Załęska
kierunek:
Ochojec Szpital
4
51
B
5
6
43
B
7
43
B
8
43
B
9
43
B
10
43
B
11
43
B
12
43
B
13
43
B
14
43
B
15
43
B
16
43
B
17
43
B
18
43
B
19
42
B
20
42
B
21
42
B
22
42
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Brynów Centrum Przesiadkowe