Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Michałkowice Bytomska
kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
5
46
6
46
7
46
8
46
9
46
10
46
11
46
12
46
13
46
14
46
15
46
16
46
17
46
18
46
19
46
20
46
21
46
22
46
A
23
41
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Aleja Korfantego