Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Michałkowice Bytomska
kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
5
03
33
6
03
33
7
03
33
8
03
33
9
03
33
10
03
11
03
33
12
03
33
13
03
33
14
03
33
15
03
33
16
03
33
17
03
33
18
03
A
46
19
06
A
46
20
46
21
46
22
46
A
23
29
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Aleja Korfantego