Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Koszutka Iłłakowiczówny
kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
5
26
56
6
26
56
7
26
56
8
26
56
9
26
56
10
26
11
26
56
12
26
56
13
26
56
14
26
56
15
26
56
16
26
56
17
26
56
18
26
A
19
08
28
A
20
08
21
08
22
08
23
06
A
46
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Aleja Korfantego