Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Bytków Kapicy
kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
5
13
43
6
13
43
7
13
43
8
13
43
9
13
43
10
13
11
13
43
12
13
43
13
13
43
14
13
43
15
13
43
16
13
43
17
13
43
18
13
A
56
19
16
A
56
20
56
21
56
22
56
A
23
37
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Aleja Korfantego