Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Bytków Centrum Kultury
kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
5
14
44
6
14
44
7
14
44
8
14
44
9
14
44
10
14
11
14
44
12
14
44
13
14
44
14
14
44
15
14
44
16
14
44
17
14
44
18
14
A
57
19
17
A
57
20
57
21
57
22
57
A
23
38
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Aleja Korfantego