Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Tychy Tęcza
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
12
A
6
10
A
7
09
55
8
55
9
10
03
B
11
02
55
12
13
08
A
14
44
15
40
16
35
17
18
16
19
50
20
21
10
A
22
40
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla
B - Kurs do przystanku Tychy Fiat Auto-Hit