Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Tychy Osiedle "R"
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
01
A
59
A
6
58
7
44
8
44
9
52
B
10
51
11
44
12
57
A
13
14
33
15
29
16
24
17
18
05
19
41
20
21
01
A
22
31
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla
B - Kurs do przystanku Tychy Fiat Auto-Hit