Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Czeladź Szpital
kierunek:
Kosztowy Pętla
5
08
6
08
7
08
8
08
9
08
10
08
11
08
12
18
13
08
14
08
15
08
16
08
17
13
18
13
19
13
20
48
21
48
A
22
23
B
23
18
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia