Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Milowice Osiedle Kalety
kierunek:
Kosztowy Pętla
5
25
6
25
7
25
8
25
9
25
10
25
11
25
12
35
13
25
14
25
15
25
16
25
17
30
18
30
19
30
20
21
05
22
05
A
40
B
23
35
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia