Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Sielec Park
kierunek:
Kosztowy Pętla
4
32
5
34
6
34
7
34
8
34
9
34
10
34
11
34
12
44
13
34
14
34
15
34
16
34
17
39
18
39
19
37
20
21
12
22
12
A
47
B
23
42
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia