Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Niwka Kolonia Staszic
kierunek:
Kosztowy Pętla
4
48
5
53
6
53
7
53
8
53
9
53
10
53
11
53
12
13
03
53
14
53
15
53
16
53
17
58
18
58
19
53
20
21
28
22
28
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek