Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Modrzejów Rynek
kierunek:
Kosztowy Pętla
4
55
5
6
01
7
01
8
01
9
01
10
01
11
01
12
01
13
11
14
01
15
01
16
01
17
01
18
06
19
06
20
01
21
36
22
36
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek