Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Mysłowice Kościół
kierunek:
Kosztowy Pętla
4
57
5
6
03
7
03
8
03
9
03
10
03
11
03
12
03
13
13
14
03
15
03
16
03
17
03
18
08
19
08
20
03
21
38
22
38
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek