Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Piaski Żeromskiego
kierunek:
Kosztowy Pętla
5
00
6
20
7
20
8
20
9
20
10
20
11
20
12
20
13
20
14
20
15
20
16
20
17
20
18
20
19
20
00
21
00
22
00
A
35
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia