Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Mydlice Pętla
kierunek:
Sławków Zwm
4
40
5
45
6
58
7
8
18
9
30
10
38
11
55
12
13
00
14
20
15
40
16
17
00
18
10
19
18
20
30
21
22
00
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sławków Rynek