Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Grabocińska
kierunek:
Sławków Zwm
4
58
5
6
07
7
20
8
40
9
52
10
11
00
12
17
13
22
14
42
15
16
02
17
22
18
32
19
37
20
49
21
22
19
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sławków Rynek