Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
kierunek:
Sławków Zwm
4
44
5
50
6
7
03
8
23
9
35
10
43
11
12
00
13
05
14
25
15
45
16
17
05
18
15
19
22
20
34
21
22
04
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sławków Rynek