Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Dąbrowa Górnicza Huta Bankowa
kierunek:
Sławków Zwm
4
45
5
51
6
7
04
8
24
9
36
10
44
11
12
01
13
06
14
26
15
46
16
17
06
18
16
19
23
20
35
21
22
05
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sławków Rynek