Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Sławków Zwm
7
38
8
9
52
10
11
12
13
26
14
15
40
16
17
18
20
19
20
21
13
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy