Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Niwa
kierunek:
Mydlice Pętla
8
48
9
10
11
12
25
13
14
35
15
16
50
17
18
19
53
20
21
22
23
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum