Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Groniec
kierunek:
Mydlice Pętla
6
35
7
8
9
01
10
11
36
12
13
14
30
15
16
46
17
18
19
54
20
21
22
24
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum