Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Krzyż
kierunek:
Mydlice Pętla
8
55
9
10
11
12
32
13
14
42
15
16
57
17
18
19
20
00
21
22
30
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum