Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Krzyż
kierunek:
Mydlice Pętla
6
41
7
8
9
07
10
11
42
12
13
14
36
15
16
52
17
18
19
20
00
21
22
30
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum