Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Srocza Góra
kierunek:
Mydlice Pętla
8
58
9
10
11
12
35
13
14
45
15
16
17
00
18
19
20
03
21
22
33
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum