Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Dworzec Południowy
kierunek:
Mydlice Pętla
9
02
10
11
12
39
13
14
49
15
16
17
04
18
19
20
07
21
22
37
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum