Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Sławków Urząd Miasta (Siewierska)
kierunek:
Mydlice Pętla
8
37
9
10
11
12
14
13
14
24
15
16
39
17
18
19
43
20
21
22
13
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum