Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Rybna
kierunek:
Mydlice Pętla
9
15
10
11
12
52
13
14
15
02
16
17
17
18
19
20
20
21
22
50
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum