Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Sławków Korzenna
kierunek:
Mydlice Pętla
8
44
9
10
11
12
21
13
14
31
15
16
46
17
18
19
49
20
21
22
19
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum