Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
56
Bieruń Granitowa
kierunek:
Bieruń Plac Nobla
6
29
A
7
08
A
8
9
23
A
10
11
12
13
23
A
14
18
A
15
04
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Hołdunów Pętla