Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
56
Bieruń Zarzyna
kierunek:
Bieruń Plac Nobla
6
30
A
7
09
A
8
9
24
A
10
11
12
13
24
A
14
19
A
15
05
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Hołdunów Pętla