Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Bieruń Plac Autobusowy
kierunek:
Bieruń Plac Nobla
7
14
8
9
43
10
11
12
13
19
14
15
16
17
49
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy